DIASECUR 5KG - Dietetický prípravok s vysokým obsahom vlákniny

ZEUS DIASECUR perorálny prášok
Dietetický prípravok s vysokým obsahom vlákniny pomáha stabilizovať tráviaci systém, viaže a inaktivuje choroboplodné zárodky a zlepšuje konzistenciu výkalov. Alkalizujícími a neutralizačnými látkami ako aj pivovarskými kvasnicami predchádza poruchám trávenia. Živú kultúrou probiotiká zabezpečuje osídlenie tráviaceho traktu pozitívnymi zárodky a obsahom organicky viazaných minerálnych látok, elektrolyty a glukózou nahrádza deficit látok potrebných pre uzdravovanie průjmujících teliat.

 

Veľkosť balenia: 5 kg

Skladom
Kód: 485
€97,50
Kategória: FARMY
Hmotnosť: 5.4 kg

Zeus-Diasecur je dietetický prípravok s vysokým obsahom vlákniny pomáha stabilizovať tráviaci systém, viaže a inaktivuje choroboplodné zárodky a zlepšuje konzistenciu výkalov. Alkalizujícími a neutralizačnými látkami ako aj pivovarskými kvasnicami predchádza poruchám trávenia. Živú kultúrou probiotiká zabezpečuje osídlenie tráviaceho traktu pozitívnymi zárodky a obsahom organicky viazaných minerálnych látok, elektrolyty a glukózou nahrádza deficit látok potrebných pre uzdravovanie průjmujících teliat.

Oblasť použitia:
- silné hnačky

- dehydratácia
- prekyslenie
- nedostatok minerálnych látok
- náhrada pufrovacej látok a elektrolytov
- povzbudenie chuti
- rýchly zdroj energie a regenerácie průjmujících zvierat

 

Spôsob podania:

Podáva sa perorálne, len individuálne, rozmiešaný v nápoji (mlieku alebo vode) na okamžitú spotrebu.

 

Dávkovanie:

50 g prášku DIASECUR perorálny prášok sa primieša do 2 - 3 litrov mlieka (vody) v čase napájanie, 2 krát denne, čo znamená 100 g prášku DIASECUR / teľa / deň, po dobu minimálne 5-tich dní.

 

 

 

Upozornenie:

Prípravok sa nesmie používať po uplynutí času použiteľnosti. Pri práci s prípravkom je zakázané jesť, piť a fajčiť. Pri kontakte s pokožkou je nutné umyť pokožku vodou. Uchovávať mimo dosahu detí.

Spôsob skladovania:
Pri teplote 25°C, chrániť pred světlem.

Doba použiteľnosti:
24 mesiacov, po zriedení v nápoji k okamžitej spotřebě.

 

Poznámka:

Nariedený prípravok je nutné chrániť pred priamym slnečným svetlom a pripravovať vždy čerstvý.

 

Označení: Len pre zvieratá!