Fitmin Elektrolyt doplnkové minerálne krmivo pre kone 1,5 kg

Doplnkové minerálne krmivo na vyrovnanie hladiny iónov, neutralizáciu kyslých metabolitov a urýchlenie regenerácie organizmu koňa v období zvýšenej a vysokej tréningovej záťaže.

Balenie: 1,5 kg

Skladom
Kód: 641
€15
Kategória: doplnky stravy
Hmotnosť: 1.5 kg

POPIS:
Doplnkové minerálne krmivo na vyrovnanie hladiny iónov, neutralizáciu kyslých metabolitov a urýchlenie regenerácie organizmu koňa v období zvýšenej a vysokej tréningovej záťaže. Urýchľuje regeneráciu svalových buniek po záťaži. Sodík a draslík rýchlo vyrovná hladinu iónov a obnoví rovnováhu elektrolytov. Organicky viazaný Selén a vitamín E s antioxidačným účinkom chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov, urýchľuje regeneráciu svalov po výkone, pôsobí preventívne proti bolestivému tuhnutiu svalov (tying-up). Obsahuje fruktózu pre rýchle doplnenie energie. L-karnitín zvyšuje účinnosť získavania energie v bunkách a tým zlepšuje fyzickú výkonnosť svalstva.

BENEFITY:
• Urýchľuje regeneráciu svalových buniek po záťaži
• Sodík a draslík rýchlo vyrovná hladinu iónov a obnoví rovnováhu elektrolytov
• Organicky viazaný Selén a vitamín E s antioxidačným účinkom chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov, urýchľuje regeneráciu svalov po výkone, pôsobí preventívne proti bolestivému tuhnutiu svalov (tying-up)
• Obsahuje fruktózu pre rýchle doplnenie energie
• L-karnitín zvyšuje účinnosť získavania energie v bunkách a tým zlepšuje fyzickú výkonnosť svalstva

ZLOŽENIE:
Chlorid sodný, glukóza, fruktóza, chlorid draselný, oxid horečnatý, zemiakový škrob.

DÁVKOVANIE:
30 - 60 g na koňa / deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzite práce koňa.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Sodík 11,5%, vápnik 0,75%, fosfor 0,002%.

DOPLNKOVÉ LÁTKY / 1KG:
Stopové prvky: selén - E8 (doplnené selenometionín zo Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 19 mg; Vitamíny, provitamíny a chemicky presne definované látky s podobnými účinkom: vit.E (RRR alfa tokoferol) 17000 mg, vit.C 9000 mg, L-Carnitine 12500 mg.

Späť do obchodu