Fitmin Extrudovaný ľan - doplnkové krmivo pre kone 4 kg

Balenie: 4 kg

Skladom
Kód: 608
€10
Kategória: krmivo a granule
Hmotnosť: 4 kg

POPIS
Ľanové semienko je dietetický, zdravý, kŕmny doplnok. Bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín OMEGA 3 a 6 má vplyv na kvalitu srsti, kože a kopytnej rohoviny, pôsobí protizápalovo, podporuje trávenie a posilňuje imunitný systém. Omega 3 a 6 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku. Oligosacharidy mananov sa podieľajú na rozvoji imunity. Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a poskytuje bezpečné podávanie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením. Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA. Fitmin Faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva.

BENEFITY
• OMEGA 3 MK (ALA, EPA, DHA) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku
• Oligosacharidy mananov sa podieľajú na rozvoji imunity
• Technologická úprava extrúzie zvyšuje stráviteľnosť, hygienickú čistotu doplnkového krmiva a poskytuje bezpečné podávanie bez nutnosti ďalších prácnych úprav šrotovaním a varením
• Obsiahnutý vyviazač mykototoxinů pomáha kontrolovať ich vplyv, redukovať absorpciu a tým obmedziť ich pôsobenie na zdravie a výkonnosť koní
• Obsahuje suroviny prirodzene bohaté na nukleotidy, stavebných látok nukleových kyselín DNA a RNA
• Fitmin faktor posilňuje funkciu zažívacieho systému, podporuje regeneráciu čriev a zvyšuje využiteľnosť krmiva
• Vysoká chutnosť

ZLOŽENIE
Ľanové semeno 55%, pšeničné otruby, kukurica, pšenica, inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae 9000 mg / kg, sušená riasa Schizochytrium limacinum 1000 mg / kg.

DÁVKOVANIE
100 - 500 g na koňa / deň. Odporúčaná denná dávka závisí od hmotnosti a intenzite práce koňa.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY
Hrubý proteín 18,5%, vláknina 7,7%, oleje a tuky 20,5%, popol 3,6%, sodík 0,02%.

DOPLNKOVÉ LÁTKY / 1KG
Antioxidanty: BHT (E321) 30mg, BHA (E320) 30mg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie