Ľanové výlisky

- sú bohatým zdrojom lignanov, ktoré majú antioxidačné účinky
- poskytujú esenciálne mastné kyseliny - Omega 3, bielkoviny a vlákninu
- blahodarne pôsobí na celý zažívací trakt a optimalizuje využitie krmiva


Veľkosť balenia: 5 kg / 10 kg

Variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 419/5 K 419/10 Zvoľte variant
€6 €11 od €6
Kategória: VÝLISKY A EXPELERY

Ľan získal svoj ohlas hlavne vďaka účinkom svojho špecifického šlemu. Ten je súčasťou šupky a semien. Špeciálny výrobný proces (lisovania za studena) umožňuje, aby sa tento cenný povlaky vo ľanových výliskoch dostal do žalúdka a čriev koňa, kde blahodarne pôsobí na celý zažívací trakt a optimalizuje využitie krmiva.

Ľanové pelety poskytujú esenciálne mastné kyseliny - Omega 3, bielkoviny a vlákninu a predstavujú preto kvalitný doplnok na každodenné kŕmenie. Poskytujú dostatok kontrolovanej energie a optimalizujú celkový zdravotný stav.

Sú vhodné pre všetky kone, ale veľmi sa odporúčajú predovšetkým pre kobyly, žriebätá, staré a choré kone, kone citlivé na kŕmenie, so sklonom ku kolikám, nervózny, stresované a problémové.

Ľanové výlisky sú zdrojom lignanov, najvýznamnejšou zložkou šupiek ľanového semienka. Ľanové semienko je najbohatším potravinovým zdrojom lignanov. Obsahuje až 100-násobné množstvo v porovnaní s akoukoľvek inou rastlinnou potravou. Lenže pri lisovaní a následnej filtrácii sa zhruba 98% lignanov odstráni. Výnimočne výrobcovia vracajú lignany späť do oleja, ale je to neúmerne drahé. Preto je ideálne vhodné kombinovať olej súbežne s rozomletými semienkami. Patrí do rodiny fotochemikálií.

 

ÚČINKY:
- Posilnenie imunity, zníženie alergickej reakcie a zlepšenie zápalových stavov.

- Kvalitnejšia srsť, kopytá, svalový tonus, temperament a energia.

- Možno pridávať ku krmivu vášho koňa celoročne.


Nenamáčajte, kŕmte v suchej podobe.
 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
150-200g kôň / deň

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie